Popularne strategie grania w ruletkę w kasynach online

rozrywka

Ruletka jest jedną z tych gier, która istnieją od ponad 300 lat, a mimo to wciąż zaskakuje. Istnieją setki książek, stron internetowych i statystyk, które próbują wskazać najskuteczniejszą strategię gry w ruletkę, która działa, oraz przedstawić ogólny przewodnik po ruletce. Wszyscy dochodzą do tego samego wniosku, że nie ma najlepszych strategii gry w ruletkę.
To jednak nie jest powód, dla którego nie powinieneś trzymać się systemu zakładów w ruletka online, który ma udowodnioną skuteczność, nawet jeśli to przypadek nieuchronnie będzie miał ostatnie słowo w kwestii tego, ile wygrasz. W tym artykule przedstawiamy skuteczne strategie grania w ruletkę.

Jakie są najskuteczniejsze strategie gry w ruletkę?

Przez lata gracze i matematycy spotykali się, aby znaleźć sposoby na pokonanie statystycznego prawdopodobieństwa w grze w ruletkę. Wiele z nich wprowadziło systemy obstawiania, głównie zmieniając wcześniej odkryte paradygmaty, ale w każdym razie większość strategii gry w ruletkę zawiodła.
W rezultacie na przestrzeni wieków pojawiło się kilka rodzajów systemów zakładów na ruletkę, udowadniając ich spójność i ogólną niezawodność. Dziś masz do wyboru nie jeden, a sześć takich systemów:

  • Martingale;
  • Odwrócony Martingale;
  • Fibonacciego;
  • D’Alembert;
  • James Bond;
  • Labouchere.

Każda z nich ma pewną specyfikę. Tak czy inaczej, wszystkie te strategie wydają się wykonywać całkiem dobrą robotę, zapewniając niezawodną sekwencję obstawiania, która ma bardzo duże szanse na wygenerowanie niewielkiego zysku przyrostowego bez dodatkowego ryzyka. Oczywiście systemy te nie są niezawodne i trzeba wiedzieć, kiedy zakończyć, odebrać wygraną i odejść od stołu.

Czy jakakolwiek strategia gry w ruletkę działa na dłuższą metę?

W rzeczywistości chciałbyś wiedzieć, jaka jest najbardziej opłacalna strategia gry w ruletkę. To dobre pytanie na początek. W końcu, jeśli zamierzasz postawić prawdziwe pieniądze, równie dobrze możesz chcieć wiedzieć, jakie są Twoje szanse na sukces.
Jednak kasyna online zdecydowanie nie pozwolą Ci wygrywać tak łatwo i konsekwentnie. Przewaga kasyna to standard, a znalezienie systemu obstawiania, który działa w 100%, po prostu nie wchodzi w grę.
Z drugiej strony zawsze możesz zrównoważyć wiele zagrożeń, grając mądrze i obstawiając małe zakłady. Większość graczy wpada w tarapaty, jeśli na początku postawią za dużo, że przekroczą limit stołu i nie będą w stanie odzyskać poniesionych strat.
Chociaż długoterminowy sukces może być wykluczony, nie oznacza to, że możesz zadowolić się kartami, które otrzymałeś w krótkim okresie. Małe obstawianie oznacza, że masz więcej swobody, a obstawianie zakładów zewnętrznych daje prawie 50% szans na wygranie selekcji. Niektóre systemy zakładów pozwalają na postawienie nawet dziesięciu zakładów, zanim nie będziesz miał szans na odzyskanie swojego zakładu i jego przegranych.

Progresywne systemy zakładów na ruletkę

Pierwszy rodzaj strategii ruletki to tak zwany system progresywny. Jest szybki i łatwey do zrozumienia i często preferowany przez graczy, którzy są nowicjuszami w grze lub w ogóle nie mają doświadczenia w planowaniu ruletki.

Martingale

Niektóre popularne strategie to Martingale i Fibonacci, z których oba są uważane za podstawowe systemy zakładów w ruletce. Ten, który ma pierwszeństwo, to oczywiście Martingale, ponieważ jest o wiele łatwiejszy do zrozumienia.
Martingale zasadniczo każe Ci postawić jednostkę, a następnie podwoić po każdej przegranej. Zakładając, że grasz przy stole z limitem zakładów wynoszącym, na przykład 2000 złotych i minimalną wielkością zakładu wynoszącą 1 złoty, Twoja progresja, jeśli przegrałeś 11 razy z rzędu, wyglądałaby tak:
1-2-4-8-16-32-64-128-256-512-1024
Przegrana 11 razy z rzędu jest mało prawdopodobna, ale istnieje niewielka szansa, że w końcu tak się stanie. Martingale pozwala na zarejestrowanie dodatkowego zysku w wysokości 1 złotówki na udany zakład, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

Strategia Fibonacciego

Innym popularnym wyborem jest Fibonacci. Fibonacci to ciąg matematyczny, który można znaleźć w naturze. Ta strategia gry w ruletkę może wydawać się nieco bardziej skomplikowana do zrozumienia, ale jest tak sama jak w Martingale, sekwencja liczb, którą należy podążać.
System może wydawać się nieco bardziej ryzykowny, niż Martingale, ale tak naprawdę nie jest. Jeśli już to Fibonacci jest rodzajem strategii gry w ruletkę, której powinieneś się trzymać, jeśli naprawdę zależy Ci na zachowaniu bezpieczeństwa.

Odwrotny Martingale lub Paroli

Inną odmianą popularnej strategii gry w ruletkę jest Inverse Martingale lub Paroli. Tutaj należy podwoić swój zakład po każdej wygranej, co statystycznie czyni go nieco bezpieczniejszym niż tradycyjny system.
System jest ponownie najlepiej dostosowany do zakładów zewnętrznych, ponieważ potrzebujesz najwyższej możliwej statystycznej szansy na wygraną, która wynosi prawie 50% w przypadku większości zakładów zewnętrznych.

Strategia D’Alemberta

Żaden przewodnik po strategiach gry w ruletkę nie byłby kompletny bez odniesienia do D’Alemberta. D’Alembert to kolejna progresywna strategia i tylko tym razem gracze nie będą dążyć do agresywnych podwyżek stawek.
Zamiast tego stawiasz na stałe kwoty. Pierwszym krokiem jest wybranie jednostki obstawiania. Zwykle około 0,50% całkowitego bankrolla, o ile mieści się to w minimalnym limicie zakładów. W tej strategii należy zwiększyć lub zmniejszyć wielkość zakładu o jedną jednostkę, w zależności od tego, czy wygrałeś, czy przegrałeś.

materiał zewnętrzny

...