Spokojny rodzinny wypoczynek poza sezonem w Lake Park Łagów

ciekawe miejsca, jeziora, woj. lubuskie

Urlop poza sezonem to bardzo dobry pomysł, szczególnie dla rodzin z dziećmi. To nie tylko mniejszy tłok, ale również łatwiejszy dostęp do wielu atrakcji turystycznych. Miejscem, które z pewnością warto zobaczyć jest Lake Park. Jego największym atutem jest to, że jest to miejsce całoroczne o niezwykłym klimacie. Jeżeli jeszcze nie mieliście szansy zobaczyć to miejsce, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia w okresie jesienno-zimowym.

Urlop w Lake Park

Jeśli chcesz spędzić jesienny weekend w Polsce, Łagów to jeden z lepszych kierunków. Jest to niewielka miejscowość, w której znajduje się wiele zabytkowych okazów. Jej największym atutem jest położenie pomiędzy dwoma rozlewającymi się jeziorami – Łagowskim oraz Trześniowskim. Wody obu zbiorników niemal wlewają się na uliczki miasta, tworząc niepowtarzalny klimat. Szlak wokół Jeziora Łagowskiego ma niecałe 9 km i idealnie nadaje się na rower lub spacer. Do atrakcji jakie możecie spotkać w tym rejonie z pewnością należą: park linowy, Majaland Kownaty, Lubuski Szlak Wina i Miodu, Bunkry, Chrystus w Świebodzinie, Zamek Joannitów w Łagowie. Jednym z najbardziej polecanych przez nas miejscem do zobaczenia jest Kozacka Plaża na samym końca jeziora, gdzie wpada do niego mała rzeczka. To miejsce wygląda bardzo malowniczo.

Lake Park Łagów

Dlaczego warto wybrać Lake Park Łagów również poza sezonem?

Lake Park to miejsce, w które możemy przyjeżdżać przez cały rok. Jest to największy atut tej lokalizacji. To idealne miejsce na wypoczynek leniwy, jak i bardziej aktywny. W tym rejonie znajdziemy dużo szlaków, a także mamy możliwość uprawniania sportów wodnych, takich jak: kajaki, nurkowanie, pływanie. W okresie jesiennym, turyści najchętniej korzystają z leśnych spacerów, łowią ryby oraz zbierają grzyby. Wybierając się do Lake Parku Łagów poza sezonem można wypocząć i naładować swoje baterie.

Idealnie miejsce na jesienny urlop

Odwiedzając Lake Park Łagów, turyści mają do wyboru wiele ciekawych szlaków oraz tras rowerowych. Okres jesienny sprawdzi się zdecydowanie lepiej podczas takich aktywności ze względu na umiarkowaną temperaturę. Dużym atutem tego miejsca jest to, że jest ono idealnie dla par, dla rodzin z dziećmi oraz dla singli. Każdy z Was znajdzie dla siebie najlepszą atrakcję do spędzenia wolnego czasu. 

A Ty masz już plany na jesienny urlop? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź ofertę Lake Park Łagów.

materiał zewnętrzny

...

Najpopularniejsze:


Najnowsze: