Chcesz wynająć auto na kilometry? Rzeszów ma dla Ciebie korzystną ofertę!

porady, wynajem

Do stolicy województwa podkarpackiego chętnie ściągają młodzi ludzie chcący kształcić się na tutejszych uczelniach. Rzeszów to jednocześnie prężnie działający ośrodek kulturalny i biznesowy – nic dziwnego, że chętnie wybierany jest też jako stałe miejsce do życia. Jak ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie w tym dużym mieście, kiedy nie dysponujesz własnym samochodem? Coraz większą popularnością cieszy się rzeszowski Car Sharing!

Auto na kilometry w Rzeszowie – pomoc w codziennych sprawunkach

Rzeszów to duże wojewódzkie miasto, dlatego możliwość wynajmu samochodu na kilometry czy minuty znacznie ułatwia załatwianie codziennych spraw w sklepach czy urzędach. Jeśli chodzi o auto na kilometry, Rzeszów i działające tam wypożyczalnie proponują przyjazne zniżki dla stałych klientów. Dlatego mieszkańcy miasta coraz częściej decydują się na te usługi.

Co zyskujesz, wynajmując auto na kilometry na Podkarpaciu?

Operatorzy działający w Rzeszowie w ramach Car Sharingu gwarantują swoim klientom nie tylko wysoki standard obsługi, ale także bezpieczeństwo i wygodę. Jeśli zdecydujesz się np. na firmę Panek CS, samochód zarezerwujesz za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej, w której zrealizujesz zamówienie najbliższego pojazdu od początku do końca. Cała flota objęta jest ubezpieczeniem zapewnianym przez wypożyczalnię, dlatego nie musisz martwić się o ewentualne nieprzewidziane zdarzenia drogowe – koszty w całości pokrywa operator. Jedyne opłaty, jakie cię interesują, to paliwo za realnie przejechane kilometry.

Auto na kilometry w Rzeszowie – jak to zrobić?

Co musisz zrobić, aby zarezerwować samochód na terenie Rzeszowa?

  1. Ściągnij aplikację mobilną na telefon.
  2. Załóż konto, podając niezbędne dane personalne.
  3. Znajdź na mapie najbliższy, interesujący cię pojazd.
  4. Zarezerwuj go poprzez kliknięcie w jego ikonę.
  5. Dotrzyj do samochodu w ciągu 10 minut i otwórz go również za pomocą aplikacji.
  6. Po zakończeniu okresu wynajmu samochód możesz zwykle zostawić w dowolnym miejscu w strefie, w której działa wypożyczalnia.

Czy może być jeszcze prościej? Auto na kilometry to doskonała opcja dla osób, które potrzebują pojazdu okazjonalnie, więc inwestycja we własny samochód nie jest opłacalna. A może planujesz wybrać się na wyjazd poza miasto? W Rzeszowie działa także kilka wypożyczalni, które udostępniają pojazdy na dłuższy okres na równie korzystnych warunkach.

 

materiał zewnętrzny

...

Najpopularniejsze:


Najnowsze: