Podstawowy wynajem kamperów Rzeszów

podróż, porady, wynajem

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie kamperem po Polsce czy Europie w celach wypoczynkowych i turystycznych. Karawaning (ang. caravaning) ma mnóstwo zalet. To przede wszystkim większa niezależność i swoboda w trakcie podróży. W dowolnej chwili można zmieniać plany i miejsca destynacji. Nie trzeba również martwić się o zakwaterowanie. Osoby, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę, mogą zdecydować się na wynajem kampera w Rzeszowie, w kamperownia.eu. Co warto wiedzieć na temat wypożyczania pojazdów kempingowych?

Wynajem kamperów w Rzeszowie

Zastanawiasz się, kto może wynająć kampera w kamperownia.eu? W związku z tym, pojazdy dostępne w ofercie wypożyczalni nie przekraczają 3500 kg masy całkowitej z wyposażeniem, na wynajem kampera może zdecydować się każda osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B. Warto przy okazji mieć świadomość, że jazda kamperem wymaga czujności i precyzji, ponieważ taki pojazd jest wyższy i szerszy od zwykłych samochodów osobowych. Dlatego w trakcie poruszania się pojazdem po drogach, należy zachować większą odległość od innych samochodów i znajdujących się na trasie przeszkód. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas podróży wynajętym kamperem? Na prędkość poruszania się, dostosowaną do panujących warunków.

Kampery dostępne w wypożyczalni kamperownia.eu

W ofercie wypożyczalni kamperownia.eu znajdują się wysokiej jakości pojazdy, dzięki którym można zwiedzić Podkarpacie, a także inne rejony Polski. Wszystkie kampery są komfortowe, nowoczesne, w doskonałym stanie technicznym, w związku z czym podróżowanie wybranym pojazdem jest bezpieczne i przyjemne. Wypożyczalnia oferuje kampery czteroosobowe, pięcioosobowe i sześcioosobowe. To zatem idealny wybór dla rodziny lub grupy przyjaciół, chcącej spędzić wspólnie czas.

W kamperownia.eu dostępne są następujące kampery:

  • Benimar Mileo 296 – jest to model z 2021 roku na bazie Fiata Ducato, z markizą zewnętrzną, bagażnikiem na cztery rowery, obrotowymi fotelami kapitańskimi i mnóstwem innych udogodnień.
  • Benimar Sport 323 – to kamper na bazie Fiata Ducato, z 6-cio biegową skrzynią manualną, lusterkami podgrzewanymi i sterowanymi elektrycznie, szybami sterowanymi elektrycznie, manualną klimatyzacją itd.
  • Globe-Traveller Voyager Z – to bogato wyposażony kamper, z klimatyzacją, podwójną podłogą, panelami solarnymi na dachu, ogrzewaniem postojowym, oświetleniem LED.
  • Adria Matrix 670  SL – to model na bazie Citroen Jumper, z kamerą cofania, telewizorem z DVD oraz SD/USB w części mieszkalnej, panelami słonecznymi itd.
  • Roller Team Kronos 265 TL – to pojazd z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją dachową, markizą elektryczną, telewizorem itp.

Podsumowanie

Osoby z Rzeszowa i okolic, które chcą wybrać się w niezapomnianą podróż kamperem po Polsce, mogą zdecydować się na wynajem pojazdu w kamperownia.eu. Wszystkie kampery dostępne w ofercie wypożyczalni są nowoczesne, wygodne, bezpieczne i bogato wyposażone. W poszczególnych strefach znajdują się następujące meble i sprzęty: łóżko, stolik z krzesłami, szafki kuchenne, ekspres do kawy, zlewozmywak, prysznic, telewizor itd. Wypożyczenie kampera w kamperownia.eu jest bardzo proste. Wystarczy wybrać interesujący nas pojazd i termin, a następnie potwierdzić rezerwację i dokonać wpłaty. Klucze do pojazdu można odebrać w godzinach od 08:00 do 16:00.

materiał zewnętrzny

...

Najpopularniejsze:


Najnowsze: